OPATRENIA COVID -19 13.3.2020

covid19

Vážení zákazníci,

Z dôvodu zamedzenia šírenia COVID-19 sme pristúpili k preventívnym opatreniam s cieľom ochrany zdravia zákazníkov a zamestnancov.

Všetky služby Emparku fungujú, avšak za prísnych hygienických podmienok ochrany zdravia zákazníkov a zamestnancov a pokiaľ to globálny dodávateľský reťazec dovoľuje.

Nosenie rúšok a respirátorov je povinné vo všetkých prevádzkach areálu Empark.

Najdôležitejším opatrením je obmedzenie osobného kontaktu zákazníkov a zamestnancov.  Z tohto dôvodu sú od soboty 14.marca zatvorené kuchyňa, kiosk a terasa pri čerpacej stanici pri servise  až do odvolania.

Tankovanie NAFTY a ADBlue na čerpacej stanici pri servise vnútri areálu je možné na všetkých 7 výdajných miestach pomocou TANKOMATOV  pre zmluvných aj nezmluvných zákazníkov. Zmluvní zákazníci môžu tankovať na faktúru na TANKOMATE  identifikáciou pomocou flotilovej karty Empark a  zadaním  PIN kódu. Ak ste PIN kódy nedostali, kontaktujte nás prosím na marketing@empark.sk,0918 947 470. Nezmluvní zákazníci môžu tankovať na TANKOMATE  s –  alebo bez – flotilovej karty s platbou v hotovosti alebo bankovou kartou. Tankovanie na karty AS24 je možné NON STOP.

Čerpacia stanica pri vjazde do areálu je otvorená NON STOP s platbou a výdajom doplnkového tovaru cez okienko. Bankomat je zatvorený do odvolania.  Všetky tankovacie pištole , stojany a priestory čerpacej stanice neustále  dezinfikujeme.

Umyváreň funguje v normálnom režime , avšak predaj umývacích programov je výlučne na čerpacej stanici pri vjazde cez okienko.

Autá prijímané na servis a overovanie dezinfikujeme. Rovnako dezinfikujeme aj prijímané náhradné diely a doplnky. Na servis a overenie odporúčame objednať a informovať sa o dodatočných opatreniach  vopred na servis-príjem@empark.sk , 0915 390 222 a tachografy@empark.sk , 0903 405 608.

Predajňa náhradných dielov ADIP je zatvorená pre osobné návštevy, ale plne funkčná a diely a  doručujeme denne tak ako doteraz.

Napriek prijatým opatreniam zostáva virus COVID-19 vyššou mocou a prípadné incidenty , ich výskyt a trvanie ako aj ich dopad na naše prevádzky nie je možné predvídať. Dostávame informácie od našich dodávateľov vo vzťahu k situácií, a sme preto obmedzený vyššou mocou. Z tohto dôvodu  nemôžeme zaručiť a zodpodvedať za neskoré alebo neuskutočnené dodávky alebo navýšené náklady z dôvodu Corona vírusu.

Snažíme sa o poskytovanie všetky služby v plnom rozsahu a pracujeme v plnej  pohotovosti. Budeme Vás informovať o ďalších opatreniach, zmenách v otváracích dobách, prípadných obmedzeniach v dostatočnom predstihu.

Zhrnutie zo zverejnených informácii:

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom

Ing.Peter Hájik s celým pracovným tímom Empark