Vyber si z voľných pracovných pozícií!

Obsluha čerpacej stanice

27.05.2024

Miesto práce: Seredská, Trnava-Modranka
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 900€ - 1 500€/mesiac + príplatky za soboty, nedele, sviatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca s registračnou pokladňou
  • Príjem a dokladanie tovaru
  • Hmotná zodpovednosť a práca s finančnou hotovosťou
  • Starostlivosť o čerpaciu stanicu
  • Schopnosť tímovej práce
  • Zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

Čistý register trestov je podmienka

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
  • Práca na PC – bežný užívateľ
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie
  • Flexibilitu
  • Proklientský prístup
  • Lojálnosť
  • Logické myslenie
  • Spoľahlivosť

V prípade záujmu, prosím, pošlite svoj životopis emailom na parking@empark.sk alebo nás kontaktujte teefonicky na +421 917 732 926.

Pomocná sila do kuchyne

21.06.2022

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigáda)
Mzdové podmienky (netto): 4 €/h.

  • znalosť pracovných postupov v kuchyni
  • príprava surovín a jedál
  • pomocné práce, výdaj jedál
  • udržiavanie čistoty na pridelenom pracovisku
  • dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem

Minimálne požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné aj pre študenta
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
    • základné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
  • Vzdelanie v odbore gastonómia výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Zdravotný preukaz
  • Pracovitosť a spoľahlivosť
  • Tímová spolupráca
  • Pozitívny vzťah ku gastronómii
  • Odborná spôsobilosť

Posielajte, prosím, svoje životopisy na marketing@empark.sk.

Informátor, koordinátor dopravy

08.08.2022

Mzdové podmienky (brutto): 840 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele, sviatky

  • Kontrola vjazdu/výjazdu vozidiel do objektu/na parkovisko
  • Organizácia plynulého chodu dopravy v areáli
  • Kontrola vstupu a výstupu ľudí z objektu
  • práca na HLAVNÝ pracovný pomer, denné/nočné zmeny, krátky/dlhý týždeň, 12 hodinové smeny
  • Starostlivosť o zákazníka
  • Poskytovanie informácií návštevám, zákazníkom a ich navigácia v rámci objektu
  • Starostlivosť o plynulý chod areálu/parkoviska
  • Upratovanie, zametanie, čistenie objektu na základe pokynu nadriadeného
  • Starostlivosť o čistotu na zverenom pracovisku
  • Informovanie zákazníka o novinkách, akciách, službách v areáli
  • Spolupráca pri riešení požiadaviek a sťažností
  • Dodržiavanie nariadení a pracovných postupov
  • Pravidelné monitorovanie objektu
  • Plniť úlohy a nariadenia zadané priamym nadriadeným

  • Lojálnosť
  • Dobrý zdravotný stav

Získajte viac informácií o tom, kto sme, ako nás môžete kontaktovať a ako spracovávame osobné údaje v našich Pravidlách ochrany osobných údajov. Váš súhlas sa vzťahuje na nasledujúce domény: www.empark.sk